Kde zistím dátumy nástupov a ukončení mojich pracovných pomerov?

Zodpovedané
2. máj 2024

Dobrý deň,

chcem sa informovať.

Kde by som si mohla zistiť môj priebeh zamestnaní dátumy nástupov ukončení pracovných pomerov?

Ďakujem

Dobrý deň,

o priebehu zamestnaní sa môžete informovať na pobočke Sociálnej poisťovni alebo elektronicky. Sociálna poisťovňa vedie elektronický (individuálny) účet poistenca a umožňuje prístup aj k priebehom jednotlivých zamestnaní, ale zobrazia sa Vám aj iné informácie.

Viac o elektronickom účte poistenca nájdete v linku:
https://www.socpoist.sk/nastroje-sluzby/elektro...

S prianím pekného dňa,
Lenka