Existujú papučky s pevnou pätou, ktoré sú ohybné a ľahké?

Zodpovedané
24. apr 2024

Dobrý deň,

hľadám papučky do škôlky pre v tom čase skoro trojročnú dcéru, ktorá má vpadnuté členky. Chodili sme aj na fyzio, cvičili sme Vojtovku, výrazne sa to zlepšilo, no stále má tendenciu dávať nôžky dovnútra a potrebuje pevnú pätu. Topánky má Bundgaard a Protetika.

Ešte dávnejšie som kúpila sandále Protetika, ale tie boli hrozne tvrdé a ťažké, hrozne v tom chodila a nebola som s nimi stotožnená. Na leto mala teda Bundgaard Petit Summer.

Klasické papučky na fyzio zatrhli s tým, že jej lieta papuča okolo členka (ak má správnu veľkosť) a nemá to vôbec pevne. Chcem sa vyhnúť ortopedickým protetika sandálom, lebo mi fakt prídu nepohodlné. Momentálne nosí veľkosť 25. Dĺžka 15,5 a šírka 6,8 cm.

Existujú papučky s pevnou pätou, ktoré sú ohybné a ľahké?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na to, že hľadáte pre Vašu dcéru papučky s pevnou pätou, ktoré by zároveň boli ľahké a ohybné, odporúčam vyskúšať modely od značky Bare3foot. Táto značka je známa tým, že ponúka barefoot obuv, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala prirodzenú podporu nohy a zároveň zachováva ľahkosť a flexibilitu.

Konkrétne, môžete sa pozrieť na model veľkosť 26:
https://www.obuvame.sk/barefoot-papuce-bar3foot...

Ten je navrhnutý tak, aby poskytoval pevnú oporu päty a zároveň umožňoval nohe voľný a prirodzený pohyb. Tieto papučky by mali byť dostatočne pohodlné pre každodenné nosenie a zároveň by mali poskytovať potrebnú podporu pre vpadnuté členky.

Dúfam, že tento model bude pre Vašu dcéru vhodnou voľbou a že sa jej bude v nových papučkách pohodlne kráčať. Ak máte ďalšie otázky, alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa na mňa obrátiť.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk