IVF marec/apríl 2022

marinecka95
18. mar 2022

Ahojte, je to niekto kto sa chystá na IVF v apríli?

motylik273
18. mar 2022

@marinecka95 my cakame na genetiku

martinkova
18. mar 2022

Ja ja,mna to čaká 😊

mulm
18. mar 2022

@marinecka95 ahoj ja tiež mam v apríli len ja by som chcela ísť na ivf nátiv mate skúsenosti stim

marinecka95
autor
18. mar 2022

Ja som bola dnes na konzultacii, naplánovali sme IVF. Koncom marca začínam stimulovať.
Idem si pichať Meriofert a Diphereline

marinecka95
autor
18. mar 2022

Do akého centra chodíte?

martinkova
18. mar 2022

Rozhodla som sa pre reprofit

sirillkamafi
18. mar 2022

Ahoj, ja idem budúci utorok po lieky tiež

marinecka95
autor
18. mar 2022

@martinkova my chodíme do Helios MT. Aj keď zatiaľ dve IUI neúspešne som s nimi nadmieru spokojná

baruska884
20. mar 2022

@marinecka95 ahoj ja idem v apríli. Začínam s infekciami začiatkom apríla. Ak bude všetko ok a podľa plánu v strede mája by som mala íst na vklad

marinecka95
autor
20. mar 2022

@baruska884 držím palce. Aké injekcie ideš mať? Ja Meriofert a Diphereline

baruska884
21. mar 2022

@marinecka95 vôbec neviem. Budúci týždeň tam mám ísť v prvy deň DC a dá mi všetko vedieť. Moc držím aj tebe 🙂

martrle
22. mar 2022

@marinecka95 ahoj ja idem na ket 14.4.

marinecka95
autor
22. mar 2022

@baruska884 ja začínam pichať injekcie už v tomto cykle tak preto sa pýtam 🤷‍♀️ Prvú injekciu mám na 26ty deň 🤷‍♀️

marinecka95
autor
22. mar 2022

@martrle držím palce. Ja budem mať pár dní nato odber a vklad až neskôr - tiež ideme mraziť

meriofert
23. mar 2022

@motylik273 napisala by si potom prosim ako dlho ste cakali na genetiku?

baruska884
23. mar 2022

@marinecka95 26ty deň cyklu menštruácie?

baruska884
23. mar 2022

@marinecka95 aj mi hovorila po telefóne ale zabudla som. Zistím budúci týždeň. Ja mám akurát problém že presne keď by som mala mať vklad a vyšetrenia tak mám pracovnú cestu naplánovanú. :/ Neviem úplne čo mám robiť. Nechcem vklad a celé toto presúvať. :// Pracovnú cestu budem musieť zrušiť s čím zas zamestnávateľ nebude nadšený. Ach bože

marinecka95
autor
23. mar 2022

@baruska884 áno na 26DC

marinecka95
autor
23. mar 2022

@baruska884 ono tie výpočty sú len predbežné, môže sa stať, že folikuly budú rásť pomalšie, môžeš mať akékoľvek komplikácie a tým sa posunie aj čas vkladu takže dopredu sa nestresuj 🙂
Čas vkladu sa dozvieš v dostatočnom čase dopredu aby si sa vedela zariadiť. Nateraz ti je stresovať zbytočné 🙆‍♀️

baruska884
23. mar 2022

@marinecka95 moc ďakujem. 🙂

motylik273
24. mar 2022

@meriofert ahoj este stale cakam od 28februara

marinecka95
autor
24. mar 2022

@motylik273 a môžem sa opýtať načo čakáš?

motylik273
24. mar 2022

@marinecka95 ved na vysledky genetiky si sa ma to pytala

kvietocek89
24. mar 2022

Ahojte, nechcem vytvarat dalsiu diskusiu tak sa pripojim. O tyzden idem na moj prvy odber vajicok do Brna. V septembri sme absolvovali IUI, bez uspechu. Partner ma zle spermie a ja nizky AMH. Obaja mame 33 rokov. Dnes na sone mi Dr nasiel 5 folikul. Od menštruácie si picham kazdy den Gonal-f a od dnes este k tomu aj Orgalutran az do nedele. V nedelu mame dalsie sono a vtedy sa upresni ci bude odber v stredu alebo vo stvrtok. Dr mi dnes povedal, ze vraj 5 folikul je fajn a je to v pohode a mam ich dost. Ale ja sa bojim ci ich nie je malo, kedze som tu citala ze kolko ich niektore baby maju, aj 15 a az viac.. Kedze este nevieme kolko z nich budu zrele vajicka, dalej ktore sa vlastne oplodnia a ktore preziju PK. Tym ze obaja sme na tom zle, tak mame uz dohodnute: ICSI, MACS, MFSS, AH a aj PK. Genetiku sme uz absolvovali, preto nam idu robit skoro vsetko. Boze baby ja sa tak bojim aby som mala aspon nieco vhodne. Vy ste ako na tom?

martinkova
24. mar 2022

@kvietocek89 držím palce, aj mna to ešte len čaká. Na ktorý deň stimulácie si bola prvý x na sono?

kvietocek89
24. mar 2022

@martinkova dnes je 7 den a dnes som bola na sone. Dnes mi partner 7x pichal injekciu. Potom uz len v nedelu to sono a uz bude termin odberu. Snazim sa mysliet pozit, ale strasne sa bojim. Boze, ved nam idu robit pomalicky vsetko co maju v cenniku. My sme ze vraj nie velmi dobry pripad. Ach baby.

martinkova
24. mar 2022

@kvietocek89 je to nefér,že si týmto musíme prechádzať. Ale tak čoskoro budeš mat odber a uvidis ako bude. A ako znášas stimuláciu?

kvietocek89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietocek89
24. mar 2022

@martinkova v pohode. Mam len take vacsie brusko ale inak ok. Dnes mi je ale nejak divne. Toci sa mi hlava. Asi to je z tych novych injekcii. Tie mam len do nedele, tak to nejak vydrzim.

marinecka95
autor
28. mar 2022

Ahojte baby. Môžem sa Vás opýtať - počas stimulácie ste si injekcie pichali kedy? Ráno / večer?
Boli ste počas stimulácie na PN?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre