Aké papučky pre dieťa, ktoré má širokú a tučnejšiu nohu v tvare plutvičky?

Zodpovedané
7. feb 2024

Dobrý deň

hľadám papučky pre dieťa, ktoré má širokú a tučnejšiu nohu v tvare plutvičky. Má vyšší priehlavok a dominantný palec. Veľkosť, aby vyrábali aj 29 - 31. Niečo s pevnou pätou, lebo syn má vpadnuté členky. Zatiaľ mu najlepšie sedela obuv 3F. Hľadám niečo ľahké a tenké do škôlky.

Akú značku odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Neviem síce presné rozmery nožičiek Vášho dieťatka, ale volila by som papučky od značky Fare. Sú navrhnuté tak, aby dobre sedeli na širšie nohy v tvare plutvičky, zvládnu vyšší nárt aj dominantný palec a majú pevnú pätu, ktorá by mala podporiť a stabilizovať padnuté členky. Tieto papučky sú ľahké a tenké, čo ich robí ideálnymi do škôlky.

Značka Fare je známa svojou schopnosťou prispôsobiť sa rôznym typom nôh a podmienkam, takže by mali byť vhodnou voľbou pre vášho syna v požadovanej veľkosti 29 - 31.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk