KET, ET - apríl/máj 2024

nikadominikanika
11. apr 2024

Ahojte 🤗 je niekto kto sa chystá na et, ket v apríly, či máji 🙂 žeby sme sa kus podporili a pod.

nikoleta999
11. apr 2024

@nikadominikanika Ahoj, ja sa chystám 🙂 Uvidím, či to stihnem teraz alebo až v máji, budúci týždeň idem na konzultáciu. Ty už vieš kedy presne ideš ?

nikadominikanika
autor
11. apr 2024

@nikoleta999 to isté, akurát dnes som dostala ms, zajtra volám do centra pre objednanie a uvidíme 🙂

nikoleta999
11. apr 2024

@nikadominikanika a do ktorého CAR ideš ? ideš prvykrát ? Mozes kludnes aj do ss

lisabon02
11. apr 2024

@nikadominikanika ahoj, ja budem mat KET v máji.. teraz len stimulujem ale ET nebude.. až KET

butterflyeffect
11. apr 2024

Pridavam sa k Vam. Ja idem zajtra. Je to moj treti.

nikadominikanika
autor
12. apr 2024

@nikoleta999 gyncare košice, mala som ET a teraz idem na KET .. a ty?

nikadominikanika
autor
12. apr 2024

@butterflyeffect držím palce 🙂 🤗🙏

butterflyeffect
12. apr 2024

@nikadominikanika ja tiez gyncare kosice

butterflyeffect
12. apr 2024

@nikadominikanika dakujem. Ako sa vravi do tretice vsetko dobre, tak snad to vyjde.

barju
12. apr 2024

@nikadominikanika ja sa pridám, aj keď som už po. 10.4 sme boli na KET, vkladali sme jednu 5 dňový expandovanu blastocystu jednotkovej kvality 4AA

opatrna38
12. apr 2024

@butterflyeffect ja som bola včera uff, najviac sa bojim testovania o tyzden. 😀 Ale dohovaram jej/mu ☺️.

opatrna38
12. apr 2024

@barju držim palce a nech to je šťastný vklad. 😊

barju
12. apr 2024

@opatrna38 drzim palce j ja tebe, ja sa tiež s embryom rozprávam,že nech patrí k tým 66% úspešných uhniezdeni. Ja neviem či testovať, som taká rozpoltená. Lebo budúci týždeň je manžel na služobnej ceste , tak by som musela cestovať buď v utorok, alebo potom až v pondelok aby bol aj on doma. A keď už v pondelok tak si hovorím ze môžem počkať do stredy kedy mám ísť na krv a zároveň moja mama ma narodeniny 24.4. tak možno mi to prinesie šťastie a krv bude pozitívna.

gelerova
12. apr 2024

@barju
@opatrna38
pridávam sa k vám, 10.4. som absolvovala prvý KET
Robíte niečo inak, ako zvyčajne? Napríklad strava, pohyb?

barju
12. apr 2024

@gelerova ja by som povedala že sa nepretazujem a jem na čo mám chuť

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju no ja som pichala ovitrelle tentokrat, tak nejako to rozhodlo za mna, ze asi nebudem testovat, lebo by aj tak mohli byt ciarky z neho… ale mozno eate zmenim nazor a budem sledovat ..
@gelerova ja nic take speci ale snazim sa po vklade setrit, kedze moj prvy ET bol uspesny ale nakoniec MMT a bola som v plnom nasadeni doma aj v praci a hovorim si ci by to nebolo inak ak by som sa setrila, preto som teraz aj na PN vypisana, nech mozem vsetku energiu venovat len mraziacikovi

butterflyeffect
12. apr 2024

@opatrna38 je to stres, clovek si snazi zamestnat hlavu ale nakoniec aj tak mysli len na to…

barju
12. apr 2024

@butterflyeffect ved toto, snažím sa na to nemyslieť a tak ma chytila upratovacia nálada, lebo v robote je hluché obdobie a som na home office

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju ja pri predoslom KET som sa kazde rano budila so snom o tom ze 2 ciarky, este aj v spanku som na to myslela 🤦🏻‍♀️

barju
12. apr 2024

@butterflyeffect si nechcem predstaviť čo si potom zažívala keď to nevyšlo 😔 ja som teraz nastavená že chcem aby to vyšlo, ale keď nevyjde,nič sa nedeje, dokončím projekty ktoré mám rozrobené, pôjdeme v lete na dovolenku, na ktorej sme neboli 4 roky. Dám oddýchnuť telu a v auguste by sme šli znova.

nene_mamina
12. apr 2024

Ahojte, všetky snažily.
Držím vám veľmi palce. Ja som mala vklad 20.4. 2022. Vkladali mi 2 embrya. Jedno to nezvládlo, ale druhé sa ujalo. Teraz máme krásnu dcérku. (A aj velkeho syna)

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju vies co kazdy sa divi ze ma to psychicky nerozhodi ale nejako tragicky to neberiem.uz ked sme do toho sli tak som vzdy ratala ze je tam aj tato moznost a ze ked nevyjde skusame dalej ze raz to
musi vyjst.Prvy vklad nam vysiel ale nokoniec komplikovane MMT, druhy ani tuk a teraz som prescedcena ze to vyjde. Najhorsie na tom ze ja stale vravim ze kym nedrzim babo v rukach nic nie je iste

barju
12. apr 2024

@butterflyeffect ja som sa IVF 3 roky bála a dúfala som že vyjde IUI , ale keď aj vyšlo nakoniec skončilo potratom,takže viem o čom hovoríš,že nič nie je isté kým zdravé dieťa nedržis v rukách. Do IVF som šla ako do poslednej možnosti,lebo už nie som najmladšia a neskôr by to bolo už len horšie. Snažím sa na to neupinat ale je to ťažké.

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju ak sa mozem opytat kolko mas rokov? Ja budem mat onedlho 37 a to je 6. rok co sa snazime do IVF sme sa pustili pred rokom

petrazak
12. apr 2024

@opatrna38 aj ja som vola vcera na KET ale v Brne 🙂 testovat sa mam ale az 25.4.

barju
12. apr 2024

@butterflyeffect tento rok 35, aj keby sa ale tento ket podaril, už do narodenín nestihnem porodiť. A snažíme sa 5.rok. Ja som bola na odbere teraz vo februári. ET byť nemohol kvôli hroziacemu OHSS. Keď pred rokom a teraz máš 3 KET,tak to znamená že si mala pauzu medzi jednotlivými, to ti odporučili alebo si sama chcela?

barju
12. apr 2024

Inak taká otázka do pléna, včera som o Tom rozmýšľala, či neviete prečo po IUI sa ide po 14 dňoch na test a po KET tiež po 14, keď vlastné keď vkladajú 5dnovu blastocystu,tak pre ňu to je 19 deň vlastne. Lebo v zahraničí, nie cz ale inde, je normálne chodiť na 10 deň na krv.

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju ja chodim na 10 den na test minule dokonca vychadzalo na sobotu tak na 9 den, podla vsetko zavisi od CAR, kazde ma iny postup

butterflyeffect
12. apr 2024

@barju ET som mala 06/2022 ale mala som komplikovane MMT- v rohu maternice takze ma rezali v 08/2023 rovnako ako na cisaraky a odporucili 3-6 mesiacov cakat a radsej som chcela 6 lebo po 3 som este ani vonkajsiu ranu nemala ok, vobec som nemala cit v tom mieste. Vo februari som mala nizku sliznicu tak nechceli v CAR riskovat, v marci v riadenom cykle nevyslo a teraz idem v prirodzenom s krasnoi sliznicou

opatrna38
12. apr 2024

@barju ja idem po 14 dňoch po Et. Ket blastocysta sa že vraj neskôr implantuje ako po et. Po et od 1-2 dni a Ket 2-5 dní, že vraj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre